Czy jesteśmy skazani na marnowanie żywności?

zdrowie

Europejczycy są liderami pod względem wyrzucania jedzenie. brak czasu oraz agresywny marketing skłaniają nas do robienia wielkich zakupów z sporo asortymentu stanowią zakupy kupione na zapas. Wszystkie te składniki składają się na to, że masowo marnujemy żywność. Czy jesteśmy skazani na wyrzucanie żywności do śmietnika?

Polacy powoli dostrzegają problem i zaczynają się rozglądać za sposobami pomagającymi zarządzać zawartością naszej lodówki. Wśród najpopularniejszych rozwiązań są pojemniki w których żywność jest przechowywana. Używanie hermetycznych pojemników pozwala stworzyć specyficzne warunki, które przedłużają świeżość warzyw i owoców.

Sięgnij po sprawdzone rozwiązania

Nasz rynek stał się bardzo popularny dla sieci zagranicznych, które z powodzeniem proponują swoje rozwiązania. Coraz popularniejszymi produktami na polskim rynku są akcesoria marki bluapple. Produkty tej marki są opatentowane w Stanach Zjednoczonych i z sukcesami działają na tamtym rynku od lat. Firma może szczycić się skutecznością proponowanych rozwiązań oraz atrakcyjną ceną.

Ekologiczne i skuteczne

Na stronie bluapple.pl znajdziemy cały asortyment produktów. Do najbardziej popularniejszych należą pojemniki z wkładami do które przedłużają świeżość warzyw i owoców nawet do 3 tygodni. Wkłady są ekologiczne i po utracie ich właściwości mogą być używane jako naturalny i ekologiczny nawóz do kwiatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *